Apie Mus

UAB „Statybų techninė priežiūra“ įsteigta 2004 m. gegužės mėnesį. Mes vykdome įvairių statinių – pramonės, komercinės ir visuomeninės paskirties pastatų, gyvenamųjų namų, inžinerinių komunikacijų, susisiekimo sistemos objektų (kelių, gatvių, geležinkelių, tiltų ir viadukų), hidrotechninių statinių – statybos techninę priežiūrą.

Įmonė teikia profesionalias statybos darbų techninės priežiūros paslaugas,  glaudžiai bendradarbiaudama su Užsakovu kontroliuoja statinių statybos darbų ir įrenginių montavimo darbų kokybę.

UAB „Statybų techninė priežiūra“ vykdo FIDIC Inžinieriaus funkcijas pagal FIDIC Statybos sutarties sąlygas.

Mes užtikriname efektyvų projektų įgyvendinimą, aktyviai ieškome optimalių sprendimų sėkmingam jų įgyvendinimui.

Bendrovė savo veiklą vykdo ne tik Lietuvoje, bet ir Ukrainoje bei Kazachstane. Lietuvoje turime įsteigę atstovybes Kaune ir Klaipėdoje. Darbuotojų kompetenciją grindžia įvairių statybos sričių statybos ir techninės priežiūros vadovų atestatai. 2008 m. lapkričio mėnesį įmonėje įdiegta standarto ISO 9001:2000/LST EN ISO 9001:2015 kokybės vadybos sistema, patvirtinanti, kad įmonė atitinka kokybės vadybos sistemos standarto reikalavimus.

UAB „Statybų techninė priežiūra“ Užsakovai yra privatūs investuotojai ir valstybės institucijos: MAXIMA LT, UAB „Vilniaus Akropolis“, UAB „Girteka“, UAB „Megarenta“, UAB „Ogmios centras“, AB „Lietuvos geležinkeliai“, VĮ „KVJUD“, VSAT prie VRM, Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA), miestų ir rajonų savivaldybės ir kiti. Įmonės darbuotojai prižiūrėjo virš 300 objektų statybas, kurių bendra sąmatinė vertė viršija 700 mln. EUR.

Nuo 2006 m. balandžio mėnesio įmonė Lietuvos statybos konsultantų ir priežiūros įmonių asociacijos (SKIPA) narė ir vieną iš steigėjų.

Vertybės ir tikslai

UAB „Statybų techninė priežiūra“ veiklos tikslas – išlaikyti aukštą teikiamų paslaugų kokybės lygį ir užtikrinti veiklos finansinį stabilumą.

UAB „Statybų techninė priežiūra“ teikiamos paslaugos vertė užsakovui – kvalifikuotai atstovauti užsakovui visuose statybos proceso etapuose.

Įsipareigojame:

• Laikytis veiklai taikomų Lietuvos Respublikoje galiojančių įstatymų, normatyvinių dokumentų Europos Sąjungos direktyvų;
• Vykdyti savo susitarimus su užsakovais ir partneriais;
• Profesionaliai ir principingai teikti statybų techninės priežiūros paslaugas.